המחשבה של משחקי חברה לכל שעה וגם של יזם דין סהר היזם על היוזמה במהלך משבר הקורונה המשחקים שיגרמו לכם לשבור את הקרח החשבון שלי

הסיפור שלנו על פי היזם דין סהר

נעים מאוד, אני היזם דין סהר. בעבר חולם, בהווה מגשים חלומות. בזכות משבר הקורונה החלטתי שאני מגשים חלום ישן-חדש ובונה מותג שכולו אהבה, בדיוק כמו שאני חלמתי. העסק קם ונבנה מתוך אהבה אינסופית למשחקי קופסה, למשחקי חברה ולחיבור אנושי ומעצים בין אנשים. המשחקים נוצרים על ידי היזם דין סהר. החזון של המשחקים הוא להביא למצב שגם בעידן הדיגיטלי תהיה האפשרות להביא לחיבור אנושי בחוויה שונה ומעצימה ולשבור את הקרח בין חברים או אפילו בין אנשים שנפגשו לראשונה גם אם זה במהלך משבר רציני כמו משבר הקורונה או בכל מצב אחר המשחקים שלנו הולכים וילכו לפי המוטו משחקי חברה לכל שעה.

"אין דבר כזה ישן, יש דבר כזה לא מעודכן."
דין סהר
מנכ"ל ומייסד "משחקי חברה לכל שעה"

הסיפור של חובה או חובה

חובה או חובה הוא הילד הראשון שלנו ובטוח לא האחרון. בכמה מילים אני אתאר את התהליך והחוויה עד להוצאת המשחק לאור, שמי דין סהר יזם בן 20 מראשון לציון ומגיל קטן מאוד עד היום אני וחברים משחקים אמת או חובה והמשחקים היו נגמרים אחרי כמה דקות או שלא היו חובות ויש עוד מיליון סיבות למה המשחקים היו נגמרים מהר אבל תמיד היה לי בראש איך לא הספקתי להביא את החובה הזו… או רק תתנו לי עוד סיבוב ואתן לכם חובה מטורפת… היו משחקים שהיו עונים טוב תתן רק אתה חובות אבל כאשר תורם לתת לי חובה היה מגיע קו המחשבה של כולם נעצר וחשבתי איך אני בתור יזם יכול להביא את הרעיון המטורף הזה של ליצור משחק של חובות מטורפת למציאות והכנתי,שיכתבתי,סיננתי חובות במשך כשנה עד שיצאו לבסוף 160 חובות לא מהעולם הזה וכך נולד חובה או חובה המשחק שיקח את המפגשים שלכם לשלב הבא.

"אין דבר כזה ישן, יש דבר כזה לא מעודכן."
דין סהר
מנכ"ל ומייסד "משחקי חברה לכל שעה"
המחשבה של משחקי חברה לכל שעה וגם של יזם דין סהר היזם על היוזמה במהלך משבר הקורונה המשחקים שיגרמו לכם לשבור את הקרח

למה דווקא אנחנו?

השליחויות הייחודיות שלנו!

משלוחים מהירים וארוזים היטב בפריסה ארצית בעזרת חברת זיגזג אשר עובדת עם דין סהר.

תשלום מאובטח!

כל אמצעי תשלום שהזנתם או תזינו באתר מאובטח ומוגן בזכות מערכת ההגנה של האתר שלנו.

תמיכה כל יום כל שעה!

מענה 24/7/365 לכל בעיה או שאלה כלשהי, תרגישו חופשי כי בשביל זה אנחנו פה בשבילכם!