לא. תכננו את המשחק כדי שיתאים שתשחקו אותו בכל מקום, בכל שעה. ובגלל זה כתבתו בהוראות במפורש "אם למשתתף אין את האמצעים או את האפשרות לקיים את החובה, יחזיר את החובה לאמצע הערימה וייקח חובה חדשה" וזה במקרים אם אין לכם קרח או כל מה שתואר בחובה שנבחרה לכם.

לא, מי שמפסיד לא בהכרח אמור לשתות אלכוהול המשחק לא מכוון רק לאנשים ששותים ולכן כתבנו בהוראות "לפני תחילת המשחק בוחרים מה יבצע המפסיד בתורו כ"משימת הפסד" למשל: טעימת רוטב חריף, אלכוהול (צ'ייסרים), תמונת "פדיחה" לסטורי.".

המשחק נועד לרוב הגילאים ובנוסף לכך יש חובות מסוימות שהם לגיל +18 שהם עטופות בניילון בנפרד כי הן מתנה מאיתנו רק לאנשים שבגיל המתאים לכך לעומת שאר הקלפים. אפשר לדלג עליהן או להוציא אותן כדי שהמשחק יתאים לגילכם.

אנחנו מעלים לסטורי שלנו את אותם אנשים שיעלו סטורי ויתייגו אותנו.

תראה, אף אחד לא אוהב את משטרת השתייה. עדיף שתחליטו את הכמות שאתם רוצים לכל כוס או צ'ייסר והכי חשוב לשתות באחריות.

בהחלט לא. אני חושב שזה מוטל בספק אם מישהו צריך לשתות כדי לשחק את המשחק חובה או חובה ובגלל זה הראינו לכם עוד אפשרויות שהם לא כוללת אלכוהול. ישנו "גיל שתייה חוקי" מכיוון שאם גופכם אינו מוכן ואינכם מכירים את גבולותיכם, אתם עלולים לפגוע בעצמכם ברצינות או אפילו להרוג את עצמכם עם אלכוהול. יתר על כן, אם אתה נפצע או שותה עד שאתה מקיא, המשחק כבר לא מהנה וכל העניין של משחקים זה הנאה, לא חושבים?

ברור, זה יותר מבסדר החובה לא התכוונה לסוג צ'ייסר ספציפי הכוס בתמונה נועדה נטו להמחיש לכם את הכמות המתבקשת מהחובה, זה יכול צ'ייסר של מים עם מלח, פטל, מיץ מגעיל או מה שתבחרו (כתבנו +18 עקב הסיבה שעלולים לשתות את הצ'ייסר במילוי אלכוהול וזה מותר אך ורק אם גילכם מתיר לכם זאת).